Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Dětský den s Mikroregionem Litomyšlsko-Desinka

Dětský den s Mikroregionem Litomyšlsko-Desinka

31.5.2024

V pátek 31. 5. 2024 se sešly děti ze 13 vesnic Mikroregionu Litomyšlsko-Desinka na Chotěnově, aby mezi sebou soutěžily. Každou vesnici vždy zastupovala družstva mladších a starších žáků. V obou kategoriích se mezi sebou utkali žáci v různých disciplínách na 13 stanovištích.

Po sečtení bodů se vyhlásily výsledky. Za obec Lubná se starší žáci umístili na krásném 3. místě a mladší žáci na 7. místě. Za Sebranice se mladší žáci umístili na výborném 2. místě a starší žáci na 6. místě. Odvezli si poháry a výhry v podobě poukazů na nákup odměny. Na konci soutěže byli všichni odměněni malou pozorností a výborným obědem.

Všem, kdo připravili toto krásné dopoledne, děkujeme.

IMG-20240619-WA0009.jpgIMG_1658.jpg